Facebook Şifre Kırma Programı 2017 Full indir

Facebook Şifre Kırma Programı 2017 Full indir

Facebook Şifre Kırma Programı

Facebook Şifre Kırma Yöntemleri 2017

Arkadaşlar merhabalar, sizlere bu yazımızda facebook şifre kırma programının tanıtımını ve full olarak kısıtlamasız paylaşımını yapacağız. Bildiğiniz gibi facebook açıkları yüzünden günden güne hızla facebook profilleri ve facebook sayfaları çalınmaktadır. Yayınını yapmış olduğumuz Facebook v2 yazılımı sayesinde e-mail adresini veya profil adresini bildiğiniz tüm çalınan facebook hesaplarınızı kolayca geri alabilirsiniz.

Facebook şifre kırma programı tüm windows sistemlerinde sorunsuz çalıştığını söyleyebilirim. Yazılımın yüklemesini bilgisayarınıza tamamladıktan sonra programı çalıştırarak üst kısımda bulunan e-posta kısmına çalınan facebook mail adresini yazarak facebook şifresi kır butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde facebook şifre kırma işlemi yapabilirsiniz. Eğer ki facebook e-mail adresini bilmiyorsanız hemen altında bulunan diğer alana facebook profil adresini yazarak çalınan facebook şifrelerinizi anında bulabilirsiniz.

Tanıtımını yapmış olduğumuz facebook şifre kırma v2 programı sadece facebook profilleri çalınanlar için hazırlanmıştır. Farklı kullanımlarda olabilecek tüm sorunlarda sitemiz kesinlikle sorumlu tutulmaz.

Facebook şifre kırma programıyla ilgili yaşadığınız tüm soru ve sorunlarınızı bu konu altında yorum bırakarak destek alabilirsiniz.

Facebook Şifre Kırma Programı indir

Aramalar:

Toplam 58 Yorum “Facebook Şifre Kırma Programı 2017 Full indir

 1. Paylaşımın kralı budur işte. admin kardeşim facebook şifre kırma programını kurdum sorunsuz çalıştı çok teşekkür ediyoruz.

 2. Paylaşımın kralı budur işte. admin kardeşim facebook şifre kırma programını kurdum sorunsuz çalıştı çok teşekkür ediyoruz.

 3. bu program msn adresimizde kayıtlı kalıyomu her bilgisayarda kullanabilirmiyiz cunku kendime ait bilgisayarım yok benim

 4. @serdar

  Yukarıda belirttiğim gibi bilgi@sifrekirmaprogrami.com adresine mail göndererek 7X24 destek alabilirsiniz

  @Hakkı

  İlginiz için teşekkür ederiz, diğer yazılımıda aynı şekilde alabilirsiniz paypal üzerinden ödemeyi gerçekleştirdiğinizde otomatik olarak indirebilirsiniz

  iyi çalışmalar

 5. Kardeş yazılım elime ulaştı teşekkürler diğer yazılımıda aynı şekilde alıyorum. sorun olmaz değilmi?

 6. Yazılım elime ulaştı. Teşekkür ediyorum fakat destek almak istediğimde nereye mail göndermem gerekiyor

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir