Pazar , 23 Ekim 2016

Bilgisayar Şifre Kırma 2015

Bilgisayar Şifre Kırma 2015

Bilgisayar Şifre Kırma

Merhaba arkadaşlar şimdi sizlere bir şifre kırma konusu daha öğretmek istiyorum bu konumuzda bilgisayar şifre kırma yöntemini anlatacağım yöntem çok basittir. Programsız bilgisayar şifresini kırabiliriz çok konuşmadan anlatıma geçmek istiyorum.

İlk olarak bilgisayarı açtığımızda şifre sorma alanı ile karşılaştığımızda ctrl+alt+del tuşlarına seri olarak 3-4 kez basıyoruz. Daha sonra karşımıza siyah bir ekranda kutucuk çıkacak burada kullanıcı adı ve şifre yazan alana administrator şifre alanını boş bırakarak “Enter” tuşuna basıyoruz. Artık bilgisayarda yetkilisiniz. daha sonra denetim masasından kullanıcı guruplarından yeni bir hesap veya var olan bir hesabın şifresini değiştirebiliriz.

Hepsi bu kadar takıldığınız yerleri konu altında yorumlayarak destek alabilirsiniz. Hepinize iyi çalışmalar dilerim.

Bilgisayar şifre kırma programı için lütfen aşağıdaki linke tıklayın

Bilgisayar şifre kırma programı indir

Bir önceki yazımız olan Deep Freeze Şifre Kırma 2015 başlıklı makalemizde deep freeze kaldırma, deep freeze şifresi ve Deep Frezee Şifre Kırma 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

Aramalar:

2 yorum

  1. bilgisayar şifre kırma programını indirdim tam aradığım gibi teşekkürler.

  2. Hüseyin Akkaya

    Selam Hocam Programların Hiçbirisini Denemedim.Bir Danışayım Dedim.Bana İnternet Veri Tabanlı Bir Oyında Şifre Kırmak İçin Program Lazım. Buna Benzer Bir Program Sizde Mevcutmu?Mevcutsa Paylaşırmısınız?Haber Bekliyorum Sizden..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*