Bilgisayar Şifre Kırma Yöntemi 2017

Bilgisayar Şifre Kırma Yöntemi 2017

Bilgisayar Şifresi Kırma 2017

Bilgisayar Şifre Kırma 2017

Merhaba arkadaşlar, yayınını yapmış olduğumuz bilgisayar şifre kırma programla kullanmakta olduğunuz windows işletim sisteminizin şifre isteyen araçların şifresini kırabilir veya sadece bir kaç tıklamayla ilgili şifreyi kolayca çözebilirsiniz.

Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay olan bu yazılımla administrator şifresi kırabilir, windows oturum şifresi kırabilir veya var olan şifreleri değiştirmeden kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Programın kullanımı oldukça kolaydır. Kullanımını aşağıdan takip edebilirsiniz.

Bilgisayar Şifresi Kırma Programının Kullanımı

Sade ve anlaşılabilir arayüze sahip olan bu yazılımı bilgisayarınıza kurduktan sonra ctrl+alt+del tuşlarına sürekli 3-4 kez basıyorsunuz. Daha sonra karşınıza gelecek siyah ekranda bir kaç tane kutucuklar çıkacaktır. Çıkan kutucuklarda administator yazarak şifre alanını boş geçip enter tuşuyla şifresiz olarak oturumu açabilir ve ilgili hesapları kolayca düzenleyerek şifresini değiştirebilirsiniz.

Hepsi bu kadardır. Bilgisayar şifre kırma programıyla ilgili tüm soru ve sorunlarınız için konu altında yorum bırakarak destek alabilirsiniz. Hepinize iyi çalışmalar dilerim.

Bilgisayar Şifre Kırma Programı indir

Bilgisayar şifre kırma programı indir

Aramalar:

Toplam 2 Yorum “Bilgisayar Şifre Kırma Yöntemi 2017

  1. Selam Hocam Programların Hiçbirisini Denemedim.Bir Danışayım Dedim.Bana İnternet Veri Tabanlı Bir Oyında Şifre Kırmak İçin Program Lazım. Buna Benzer Bir Program Sizde Mevcutmu?Mevcutsa Paylaşırmısınız?Haber Bekliyorum Sizden..

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir