ADSL Modem Şifre Kırma Programı 2017

ADSL Modem Şifre Kırma Programı 2017

ADSL Modem Şifre Kırma

ADSL Modem Şifre Kırma Programı 2017

Arkadaşlar merhabalar, sizlere bugün ADSL şifre kırma programı olarak bilinen şifre kırma v2 yazılımının tanıtımını yapacağım. Bildiğiniz gibi Türkiye genelinde bir çok internet sağlayıcı firmaları mevcut. Bunların hepsi farklı farklı modem kullandıkları için internet kullanıcıları modem paneline girmek istediklerinde kullanıcı adı ve şifre alanlarıyla karşılaşabilmektedirler.

Bu şifreler genelde müşteri temsilcileri aracılığıyla öğrenilebilir. Acil durumlar için kullanabileceğiniz bu program şuana kadar çıkan tüm ADSL modemler üzerinde etkili çalışmaktadır. Programı bilgisayarınıza yükledikten sonra otomatik olarak ADSL modeminizi tanıyarak modem hakkında bir çok bilgi vermektedir. Bu bilgiler içerisinde ADSL modem şifrenizde yer almaktadır. ADSL modem şifresinin de yer aldığını söyleyebilirim. Modeminizin şifresini merak ediyorsanız aşağıdaki vermiş olduğum linkten ilgili yazımı indirerek kolayca modem bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
Şuan için video ekleyememiş olsakta ilerleyen zamanlarda videolu adsl şifre kırma linkleri eklenecektir.

Not: Bazı arkadaşlar bu programı kablosuz modem şifre kırma programı olarak bilmektedir. Wireless şifre kırma programına ihtiyacınız varsa wifi şifre kırma konumuza giderek ilgili programı indirebilirsiniz.

ADSL Modem Şifresi Kırma Programı indir

Aramalar:

Toplam 2 Yorum “ADSL Modem Şifre Kırma Programı 2017

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir